Wysyłka

Wysyłka

Zamówiony towar wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych (zwykle do 24godz.) od zamówienia lub przedpłaty na konto, firmą kurierską UPS, lub Inpost. Dostępne opcje i aktualne ceny dostaw dostępne są w formularzu podczas składania zamówienia.

Płatności

Za towar wysyłany na teren Polski klient może zapłacić w formie przedpłaty na konto bankowe, szybkimi i bezpiecznymi płatnościami elektronicznymi Tpay.com lub przy odbiorze przesyłki "za pobraniem". Dostępne opcje płatności i wysyłki są dostępne w formularzu przy składaniu zamówienia. Przesyłki wysyłane poza terytorium Polski można opłacić tylko w formie przedpłaty. Za towar odbierany osobiście można zapłacić gotówką, przed odbiorem, proszę umówić termin.

Jesteśmy uczestnikiem programu
"Rzetelna Firma".

Teraz na moduły PowerBOX 21 dni gwarancji satysfakcji!!! Zamontuj, testuj 21 dni, jeśli nie będziesz zadowolony z efektów zwrócimy Ci pieniądze!!!

PŁATNOŚCIPłatności za zakupione przedmioty można dokonywać za pośrednictwem płatności elektronicznych Tpay.com lub na konto bankowe:

IdeaBank: 16 1950 0001 2006 5629 4258 0001

WYSYŁKAZakupione przedmioty wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych (zazwyczaj w ciągu 24 godzin) kurierem Fedex. Aktualne ceny przesyłek zawsze podane są w formularzu zakupu.

Bądź z nami na bieżąco zapisz się do newslettera ZAPISZ

Wszelkie prawa zastrzeżone ©
2018 - ICK SERVICE